Ramunė Žilienė,
tel: +37068538929
Vilnius
meinukai@gmail.com

Ramunė Žilienė, tel: +37068538929, Vilnius
e-mail: meinukai@gmail.com


Meino meškėnų veislės kačių veislynas "Baltic Wind *Lt" Tarptautinėje felinologų federacijoje (FIFe) įregistruotas 2007 m. balandžio mėn. Jis priklauso Latvijos asociacijai CFCA, kačių mylėtojų klubui SELENA .

Leiskite prisistatyti ir pristatyti savo šeimynėlę. Aš - Ramunė, mano vyras Sigitas ir mūsų keturi vaikai: Justinas vyriausias, vidurinioji - dukra Ieva, jaunėlis Lukas ir pagrandukas, bei didžiausias mano pagalbininkas Gediminas. Taip pat du cvergšnaucerių veislės šunys Bosas ir Rojus, bei Meino meškėnų veislės katės. Gyvename Lietuvos sostinėje Vilniuje. O jei tiksliau - vos keli kilometrai už Vilniaus.

Mūsų augintiniai - tai mūsų šeimos nariai. Jie laisvai vaikšto namuose ir mėgaujasi mūsų dėmesiu ir meile. Visi jie mėgsta veikti kartu su mumis: "padeda" atlikti namų ruošos darbus, ruošti pamokas, dirbti kompiuteriu, žaisti ir ilsėtis.

Kiek save prisimenu, visą laiką auginome kokį nors gyvūną. Patys mokėmės ir vaikus mokėme rūpintis mažaisiais gamtos vaikais.

Meino meškėną pirmą kartą pamatėme parodoje. Buvome sužavėti įspūdingu jo dydžiu. Panorome daugiau sužinoti apie šią veislę. Ėmėme ieškoti informacijos. Lietuvių kalba jos praktiškai nebuvo. Naršėme po užsienio svetaines, domėjomės ir bandėme užmegzti kontaktus su žmonėmis jau auginančiais šiuos švelnius milžinus. Pamilome šiuos katinėlius ir panorome vieną įsigyti. Paieškos truko nei daug, nei mažai - pusantrų metų. Pagaliau 2006-ųjų metų pavasarį, po ilgų ieškojimų ir laukimo, mūsų namuose atsirado juodai baltas pūkų kamuoliukas.
Naujienos

Apie mus
Apie veislę
Katinai
Katės
Kačiukai
Darželis
Planai
Atstatydinti
             
Kontaktai